PL | EN

Kontenerowa siłownia

Strona nrgbox.pl to miejsce, gdzie każdy miłośnik sportu może znaleźć spełnienie swoich marzeń. Oferujemy produkt, którego na polskim rynku jeszcze nie było! Jest to kontenerowa siłownia – miejsce przeznaczone na Twoje indywidualne ćwiczenia, gdzie bez ograniczeń będziesz mógł trenować crossfit, sztuki walki, taniec, a nawet jogę.

NRGBOX to Twoja własna kontenerowa siłownia, którą możesz przekształcić w miejsce spotkań z Twoją drużyną, indywidualne miejsce Twoich codziennych ćwiczeń, czy salę prób przed turniejem tańca wraz z Twoim partnerem lub partnerką.

NRGBOX to zupełnie nowa gama możliwości. Ta kontenerowa siłownia została już przetestowana przez wielu klientów, a także doceniona podczas targów FIT expo fitness & sport park. Zostaliśmy tam wyróżnieni złotym medalem za innowacyjny i nowoczesny produkt, jakim jest NRGBOX. To kontenerowa siłownia, która jest wymarzonym miejscem każdego sportowca. Możesz stworzyć w NRGBOX swoją własną, spersonalizowaną przestrzeń do ćwiczeń.

Na naszej stronie nrgbox.pl znajdziesz trzy domyślne wzory siłowni. Każde pomieszczenie jest podobne, jednak różnią się one znaczącymi szczegółami. Kontenerowa siłownia numer jeden to dyskretne miejsce treningu i multiaktywności fizycznej. Jest to przestrzeń przeznaczona między innymi do treningów siłowych, sztuk walki, treningu aerobowego, a także stretchingu i rehabilitacji. Ta kontenerowa siłownia wyróżnia się tym, że jest najbardziej prywatna ze wszystkich domyślnych produktów.

Kontenerowa siłownia numer dwa to miejsce podobne, wyposażone jednak w szeroką szybę, skąd można podziwiać panoramiczny widok. Jest to przestrzeń przeznaczona dla fanów kontaktu z otoczeniem.

Ostatnia kontenerowa siłownia jest przestronnym miejscem skierowanym do osób otwartych na otoczenia. Można w niej uprawiać stretching, jogę, balet, a także różnego rodzaju treningi, w tym dance.

Trenuj w kontenerowej siłowni
z nrgbox.pl!

Oprócz trzech domyślnych przestrzeni dostępnych na naszej stronie nrgbox.pl, jesteśmy przede wszystkim otwarci na to, aby dostarczyć naszym klientom najlepsze możliwe rozwiązanie, dzięki któremu będziecie mogli ćwiczyć bez przeszkód w sposób, jaki uwielbiacie.

Dlatego wystarczy skontaktować się z nami i opowiedzieć o swoich potrzebach, a my postaramy się stworzyć dla Ciebie wymarzoną przestrzeń do ćwiczeń. Kontenerowa siłownia NRGBOX może zostać dopasowana pod względem wymiarów do rozmiaru Twojej działki lub ogrodu przy domu.
Możemy także zmienić kolor i rodzaj elewacji na takie, które odpowiadają Twoich oczekiwaniom.

Przede wszystkim nasza kontenerowa siłownia to idealne rozwiązanie dla sportowców, którzy cenią sobie prywatność i niczym niezakłócony trening. Dużo daje także świadomość przebywania niedaleko domu. Kontenerowa siłownia to przede wszystkim pewność odpowiedniego wypoczynku po satysfakcjonującym treningu.

Zachęcamy do kontaktu z nami, aby Twój NRGBOX mógł pojawić się jak najszybciej w Twoim życiu. Kontenerowa siłownia pozwala na więcej możliwości treningowych i pozytywnie wpływa na codzienne ćwiczenia, dzięki wachlarzowi możliwości dostępnemu w prywatnej przestrzeni.

 

SPRAWDŹ OFERTĘ ZAPYTAJ O ENERGY BOX